Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Engebret, Bjarne (1905-1985)
Selvportrett ved staffeli

Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret

UTSTILT:

Lauvlia 2001.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering