Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Dame i fluktstol

Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A- Kavli-

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000