Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Stående pike

Olje på plate
60x40
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000