Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Stående pike

Olje på plate
60x40
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000