Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Ved kaien

Olje på mahogniplate
22x15,5
Signert nede t.v.: P. Krohg

På baksiden er platen utskåret med et barneansikt i profil. Påtegnet med tittel på fransk med blyant, på baksiden av platen: "Sur le quai".

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000