Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Dahl, Hans (1849-1937)
Sommerflørt

Olje på lerret
62x86
Signert og påtegnet nede t.h.: Hans - Dahl. Berlin.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000