Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Vinterlandskap med garnfiskere i robåt 1892

Olje på lerret
82x117
Signert og datert nede t.h.: Smith-Hald 92

Påtegnet nede t.h.: Bergen Norvège.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 94 000