Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Landskap 1957

Olje på lerret
54x70
Signert og datert nede t.h.: Th. Sörum. -57.

Påtegnet noe utydelig på baksiden: Fra Mangvatind i Selbu?

Vurdering
NOK 1 000–2 000