Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Oppstilling med blåveis og hvithveis 1891

Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.h.: A Bagge 91

Vurdering