Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Liljefors, Bruno (1860-1939)
Orreleik 1909

Olje på lerret
42x57
Signert og datert nede t.h.: Bruno Liljefors 1909

Replikk av maleri fra 1907 i Nationalmuseet i Stockholm, olje på lerret 67x101, som ble innkjøpt til museet i 1908. Inv. Nr. NM 1678.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000