Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Uchermann, Karl (1855-1940)
Gordon setter og engelsk setter ved en grue

Olje på lerret
93x126
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.-

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000