Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Bergslien, Knud (1827-1908)
Kramsfugl

Olje på papir, oppklebet på lerret
25x31
Beskåret signatur nede t.h.: ... slien

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Knud Bergslien f 1827 - död 1908 har som rekrutt foræret dette maleri i 1848 til sin kompanichef Kaptein Johannes Bentzen f. 10/1 1824, död 29/3 1881".

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering