Bergslien, Nils(1853-1928)
Dans på Lemmen 1892
Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1892
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
66x82
Vurdering