Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Bergslien, Nils (1853-1928)
Dans på Lemmen 1892

Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1892

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000