Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Uchermann, Karl (1855-1940)
Engelsk setter med stokkand i munnen 1891

Olje på lerret
72x100
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann 91.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000