Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Det klarner opp i Lofoten 1989

Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -89

Signert, datert 88 og påtegnet av kunstneren med to titler på baksiden, på blindrammen: "Godt vær i Lofoten" "Det klarner opp i Lofoten".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00