Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sparre, Victor (1919-2008)
Morgenstell 1988

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -88

Signert, datert 88 og påtegnet av kunstneren med to titler på baksiden, på blindrammen: "Sen morgen" "Morgenstell".

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering