Karsten, Ludvig(1876-1926)
Akt 1914
Kull på papir, lysmål
51x33
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -14
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Kull på papir, lysmål
51x33
Vurdering