Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Akt 1914

Kull på papir, lysmål
51x33
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -14

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000