Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Akt 1914

Kull på papir, lysmål
51x29
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Sofus Claussen fra Karsten -14

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000