Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Landskap med hus 1955

Olje på plate
22x27
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Weidemann. 55 . Til Kari

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering