Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Landskap med hus 1957

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 57.

Påtegnet på baksiden av platen: Til Anne- 29/9 -56.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering