Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Bjørn

Litografi, lysmål
20x32
Signert nede t.h.: E Munch

Sch.nr. 301.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 10 500