Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Nerdrum, Odd (1944-)
Sovende kjærlighetspar

Litografi, lysmål
60x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.h.: 65/80.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 12 500