Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Komposisjon 1976

Litografi, lysmål
63x48
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 76

Nummerert nede t.v.: 79/90
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Mor - fra Lille Vind, Anne og Jakob. Paris 25/3 -76.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00