Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1974

Litografi, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 74

Nummerert nede t.v.: 96/125
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Arthur - fra Anne og Jakob og Lille Vind - Ringsveen Julen 74

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering