Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
40x56
Signert nede t.v.: Weidemann

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Liss Molla - fra Lillevind - Anne og Jakob Ringsveen 8/10 77.(72) ?

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering