Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Komposisjon 1963

Litografi, lysmål
48x31
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 63.

Nummerert nede t.v.: 51/100. Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kersti og Kari og Arthur. Julen 64.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00