Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinneakt med fugl 1962

Tusj på papir, lysmål
35x42
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 62.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Artur fra Noga Sven Anne og Jakob. Julen 63.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering