Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sittende kvinne 1950

Blyant på papir, lysmål
29x21
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 50

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til mor - fra Jakob. Julen 51.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000