Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ryggen, Hans (1894-1956)
4 Hanna spinner 1956

Gouache på papir, lysmål
61x49
Signert og datert nede t.h.: Hans Ryggen (dec. 1956).

Påtegnet med tittel nede t.h.

Vurdering