Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
23x28
Signert og datert nede t. h.: Knut Rumohr -64

Vurdering
NOK 3 000–4 000