Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nesjar, Carl (1920-2015)
Kystbilde 1985-86

Olje og sand på papir, lysmål
45x60
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 85-86

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000