Nesjar, Carl(1920-2015)
Kystbilde 1985-86
Olje og sand på papir, lysmål
45x60
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 85-86
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000