Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nesjar, Carl (1920-2015)
Delt svaberg 1986

Olje og sand på papir, lysmål
46x62
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 86

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000