Nesjar, Carl(1920-2015)
Delt svaberg 1986
Olje og sand på papir, lysmål
46x62
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 86
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000