Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Parti fra Son 1906

Olje på lerret
81x101
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dørnberger 1906 Soon

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Parti fra Soon 1906" og påtegnet antagelig av kunstneren, samme sted: "Gade i et gammelt Ladested".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 62 000