Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Sledekjøring på isen

Olje på lerret
95x148
Signert nede t.v.: Axel Ender-

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000