Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen
Olje på lerret
95x148
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
95x148
Vurdering
NOK 300 000–400 000