Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sinding, Otto (1842-1909)
Fiskehavn i Lofoten

Olje på papir, oppklebet på lerret
36x48
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 16 000