Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Jente som bærer tiner

Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 25 000 med forbehold