Ender, Axel(1853-1920)
Jente som bærer tiner
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000 med forbehold
Olje på lerret
64x45
Vurdering
NOK 30 000–50 000