Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikehode

Litografi trykket på tykt, hvitt japanpapir
75,5x55,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: XXIV/L Fra 1987.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000