Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode
Litografi trykket på tykt, hvitt japanpapir
75,5x55,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: XXIV/L Fra 1987.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 56 000
75,5x55,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering