Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
I vannet 1979

Akvarell på tynt hvitt papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 20 000