Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svevende

Litografi, lysmål
83,5x62
Signert nede t.v.: Frans

Fra 1988.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000