Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende

Litografi, lysmål
83,5x62
Signert nede t.v.: Frans

Fra 1988.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 13 000