Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Kleiva, Per (1933-2017)
Jan Erik Vold, Elg 1990

Serigrafi, lysmål
51x70
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -90

Nummerert nede t.v.: 110/110. Påtegnet nede t.v.: Serigrafi

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000