Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nesch, Rolf (1893-1975)
Hane 1964

Fargemetalltrykk
64,5x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Nummerert nede t.v.: 4/5. Påtegnet nede t.v.: Tire par l artiste Påtegnet med tittel og datert nede på arket: Hane 1964 Påtegnet med dedikasjon samme sted: Til Dr Pahle i takknemmlighet.
Helliesen/Sørensen, variant av 770.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 38 000