Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 6/41. Diptyk

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 32 000