Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Skåbudalen 1919

Olje på lerret
78x96
Signert og datert nede t.h.: K Holbö -19

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "K Holbö. "Skaabudalen"".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000