Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ulving, Even (1863-1952)
Sommeraften Helgeland - Torghatten

Olje på lerret
93x150
Signert nede til høyre: E. Ulving

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000