Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Hertervig, Lars (1830-1902)
Fjellandskap 1858

Olje på papir, oppklebet på plate
20,5x27,5
Usignert
Malt i 1854/55.

Senere påtegnet og datert nede t.h.: Lars Breke (?) 1858.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000