Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Gløersen, Jakob (1852-1912)
To menn og en gutt ved hest og kjerre 1907

Olje på lerret
92x125
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1907

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000