Krohg, Christian(1852-1925)
Losen
Olje på plate
33x27
Signert nede t.v.: C. Krohg
Påtegnet på baksiden av platen med blyant: "Christian Krogh Lotsen" på samme sted "Konstakademien 1941". Påtegnet på lapp på baksiden av platen at maleriet har vært i Thorsten Laurins samling, nr 367. Se side 164 i katalog over samlingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 80 000