Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Tveter, Kåre (1922-2012)
Isfjorden Svalbard

Akvarell, lysmål
72x102
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000