Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Horisont

Litografi med tekst og bilder innbundet i bok
Bokens format: 43x32 cm.
Bare signert på siste side der det står hva boken inneholder på fransk.

Paal-Helge Haugen og Kjell Nupen. Trykket av Clot i Paris 1986. 850 eks. 75 av disse eksemplarene skal være med signerte litografier, denne er en av de resterende 775 eks.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00