Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nupen, Kjell (1955-2014)
Horisont

Litografi med tekst og bilder innbundet i bok
Bokens format: 43x32 cm.
Bare signert på siste side der det står hva boken inneholder på fransk.

Paal-Helge Haugen og Kjell Nupen. Trykket av Clot i Paris 1986. 850 eks. 75 av disse eksemplarene skal være med signerte litografier, denne er en av de resterende 775 eks.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000