Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon 1987

Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87

Nummerert nede t.v.: 1/1. Påtegnet "tilstandstrykk" på baksiden av innrammingen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000