Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon 1987

Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87

Nummerert nede t.v.: 1/1. Påtegnet "tilstandstrykk" på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering