Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1993

Olje på papir
45x38
Signert og datert i svart nede t.h.: Inger Sitter -93

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 19 000