Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1993

Olje på papir
45x38
Signert og datert i svart nede t.h.: Inger Sitter -93

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000