Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1993
Olje på papir
45x38
Signert og datert i svart nede t.h.: Inger Sitter -93
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 19 000
Olje på papir
45x38
Vurdering